• Egemenlik Mah Aydınlar Cad S.S. Geri Kazanıcılar Sitesi Işıkkent Bornova / İzmir
  • 0 (232) 436-5818
  • alperensari@melsagida.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Melsa Et Balık ve Gıda Tüketim Maddeleri ( MELSA GIDA ) 2017 yılında et, balık ve deniz ürünleri konularında uzman Alper ENSARİ ve Aydın SAĞLAM tarafından kurulmuştur.

Melsa Gıda,  Yiyecek& İçecek Hizmetleri veren kuruluşlara, işlenmiş yerli ve ithal deniz ürünleri, büyükbaş ve küçükbaş et ve et ürünleri, dondurulmuş dolgulu ürünler ve piliç ürünleri  tedariki sağlamaktadır. Merkezi İzmir’de olan firmamız, profesyonel soğuk hava lojistik araçlarımız ve ile başta Ege ve Akdeniz bölgesi olmak üzere Türkiye’nin birçok noktasına hizmet vermektedir.  Müşteri taleplerine bağlı olarak lojistiği ve tedarik edilme süreci zaman alan özel ürünlerle ilgili iş ortakları ile beraber çalışmakta ve tüm kalite ve üretim sertifikalarını hizmet öncesi müşterilerine beyan etmektedir.

Melsa Gıda faaliyetine, 10 Eylül 2020 tarihinden itibaren Işıkkent Geri Kazanıcılar Sitesinde kurduğu kendi üretim tesisinde devam etmektedir.

Melsa Gıda olarak temel ilkemiz, hizmet verdiğimiz kurumlara doğru ürünü, talep edilen zamanda ve hijyen standartlarına uygun olarak ulaştırmaktır.  Müşteri memnuniyetinden doğan işbirliklerimizin devamını sağlamak,  böylelikle sektörde hizmet ve memnuniyet  konularında firmamizin sektörde öncü firmalar arasında yer almasını sağlamaktır.

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ;
MELSA ET BALIK VE GIDA TÜKETİM MAD.SAN. TİC.LTD. STI.
Egemenlik Mah Aydınlar Cad SS Geri Kazanıcılar Sitesi No:122 Bornova / İzmir

Tel: 0 232 436 58 18

alperensari@melsagida.com

WhatsApp